Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

W jaki sposób spokojnie rozpocząć wiosnę w swoim aucie

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

Często pierwszy dzień wiosny daje właścicielom samochodów znak do wyznaczenia sobie daty wymiany kół. Odpowiedzialnie jest zdecydować ostatecznie o zmianie kiedy temperatura jest powyżej ośmiu kresek i nigdzie nie ma śniegu. Ponieważ atmosfera w ostatnim okresie jest dość zróżnicowana, najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest zdrowy rozsądek. Zestaw felg zapewnia wygodę, przy wymianie, umożliwiając wymianę całych kół, a nie wyłącznie zimowych opon. Jeśli nie chcemy samodzielnie wykonać zmiany, mamy opcję zwrócenia się do warsztatu samochodowego.

W warsztacie spotkamy się z całościową obsługą w sferze wymiany opon również innych elementów związanych z sezonowymi czystkami. Ochrona podróżujących jest najważniejsza dlatego powinniśmy mieć pod kontrolą stan ogumienia w naszym aucie.

Elementami przeglądu jest sprawdzenie poszczególnych kół, również koła awaryjnego oraz kontrola ciśnienia w kołach, np. na stacji benzynowej. Na miejscu w którym możemy uzyskania czyjejś pomocy często odpłatnie możemy zmiany kół przy pomocy specjalistów.

Dodatkowo dobrze jest poświęcić chwilę na dokładne zbadanie opon. Czy jest na to potrzebne? Po co? Dlatego po zimie mogą na oponach być jakieś uszkodzenia. Do najpopularniejszych uszkodzeń zalicza się pęknięcia, wypuklenia, zatarcia. Zlekceważenie uszkodzeń może być powodem nieszczęścia, dlatego powinno się szybko je usuwać. Najprostszym sposobem na usunięcie wady jest zakup nowych opon bezpośrednio ze sklepu.

Do dzieła! Wiosenne porządki mogą być super frajdą. Ponadto dbasz o wygląd i bezpieczeństwo Twojego auta.