Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Windowanie standardów samochodów

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

Firmy samochodowe ścigają się w udoskonalaniu swoich prototypów samochodów instalując w nich różne dodatki upraszczające korzystanie z auta. Nie ma w tym nic dziwnego że przedsiębiorstwa motoryzacyjne podejmują kooperację z firmami sprzedającymi rozwiązania technologiczne. Dlaczego tak się dzieje? Współpraca wspomnianych obu dziedzin owocuje nowościami technologicznymi w dziedzinie elektroniki motoryzacyjnej.

Korporacje motoryzacyjne zapewniają sobie tym samym permanentny dostęp do nowych technologii i wyprzedzania innych w wyścigach na atrakcje w wozach. Można mnożyć przykłady w których nowocześniejsza technologia zastępuje starszą. Podstawowym przykładem jest obecność CD playerów w autach i ich obecność w wozach o innym stopniu standardu.

Parę lat temu taki gadżet pojawiał się tylko we wzorach o wysokim standardzie, jednakże obecnie technologiczny sprzęt audio jest wyposażeniem obowiązkowym dla samochodów o zwykłej cenie. Kierowcy chcą żeby samochody nie odstawały od rzeczywistości i zostały wyposażone w jeszcze nowsze technologie jak stacje dla MP3.

Innym przykładem jest unikatowy program dający możliwość parkować samochodem równolegle do krawędzi jezdni i z precyzyjną dokładnością bez ruszania kierownicy. Pierwszy raz ta technologia została wykorzystana w Lexusie, a teraz stosuje się ją w Fordach Focusach - modelu wyprodukowanym dla zwykłej rodziny. Skomplikowany na pierwszy rzut oka temat wdrażania technologii jest stosunkowo łatwy. Producenci samochody rozwijają swój asortyment o nowoczesne technologie, których postęp powoduje spychanie technologii używanych przez najnowsze ulepszone ich modele. Wspomniane wyparcie ma miejsce między poszczególnymi klasami modeli. Na całe szczęście że tak się dzieje, skutkiem ubocznym działań firm samochodowych jest nasz zadowolenie z jazdy i znacznie większe poczucie bezpieczeństwa.